Techniczny język angielski

dla firm

Krótka charakterystyka kursu:

Oferujemy dwie specjalizacje kursów: angielski język techniczny lub biznesowy, które są przeznaczone dla firm podnoszących kwalifikacje swoich pracowników oraz klientów indywidualnych, którzy chcą lub mają potrzebę zawodowo rozwijać swoje umiejętności w zakresie profesjonalnych zastosowań języka angielskiego.

W dzisiejszych czasach, wykwalifikowana kadra to klucz do sukcesu każdej firmy oraz wyraz dbałości o jej rozwój. Kurs technicznego języka angielskiego dedykowany dla firm, to inwestycja w przyszłość Twojego przedsiębiorstwa, która pozwoli podnieść kompetencje Twoich pracowników, w konsekwencji przyczyniając się do wzrostu wiarygodności Twojej firmy. Kadra biegle posługująca się technicznym językiem angielskim to synonim prestiżu oraz nieograniczony potencjał możliwości, który pozwoli stawić czoła trudnym wyzwaniom na coraz bardziej konkurencyjnym rynku krajowym jak i zagranicznym. To co daje nam dodatkową przewagę, to zastosowanie autorskich koncepcji oraz korzystanie z najnowszych technik nauczania jak i zaawansowanych, multimedialnych pomocy naukowych. Dzięki tym działaniom jesteśmy w stanie zaproponować program, który jest „skrojony na miarę” oczekiwań. Sprawia to, iż  odpowiada on działalności danego przedsiębiorstwa, niezależnie czy miałby być to przemysł maszynowy, metalurgiczny, kuźniczy, czy np. lotniczy. Wyspecjalizowanie w konkretnych obszarach językowych, to odpowiedź na potrzeby osób związanych z sektorem przemysłowym.

Gdzie i kiedy?

ENGLISH FORGE – angielska kuźnia dla biznesu w Inkubatorze Technologicznym w Stalowej Woli

Nasze kursy odbywają się w świetnie wyposażonych pomieszczeniach Inkubatora Technologicznego w Stalowej Woli i prowadzone są wyłącznie z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu multimedialnego.

Na życzenie potencjalnych klientów posiadających zaplecze dydaktyczne w postaci pomieszczeń konferencyjno-szkoleniowych na terenie swoich przedsiębiorstw istnieje także możliwość przeprowadzania kursów na miejscu w siedzibie firmy.

Zajęcia obywają się w następujących konfiguracjach czasowych:

  • Poniedziałek (ogólny język angielski – 60 min) i Środa (techniczny język angielski – 60 min)
  • Wtorek (ogólny język angielski – 60 min) i Czwartek (techniczny język angielski – 60 min)
  • Istnieje także możliwość stworzenia kursów weekendowych

Godziny odbywania się zajęć ustalane są z zainteresowanymi i dostosowywane są one do ich możliwości czasowych. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w godzinach pracy jak i w godzinach popołudniowych.

Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń i umów się na jednorazowe, bezpłatne uczestnictwo w wybranych zajęciach. Pamiętaj, najważniejsze jest to, by nie odkładać nauki języka na później. Zacznij już teraz i odkryj swoje nowe możliwości, rozwijając swoją znajomość języka angielskiego ze szkołą English Forge.

Korzyści

Oto tylko niektóre z bardzo wielu korzyści, jakie przynieść może biegła znajomość technicznego języka angielskiego:

  • Wzrost możliwości współpracy i szeroko pojętej kooperacji zagranicznej o charakterze globalnym
  • Otwarcie się na perspektywy związane z ekspansją na rynki zagraniczne
  • Poszerzanie kontaktów i pozyskiwanie kolejnych partnerów biznesowych
  • Umożliwienie swobodnej komunikacji przy realizacji projektów zagranicznych
  • Zapewnienie dostępu oraz otwarcie się na perspektywy korzystania z najaktualniejszej wiedzy branżowej, możliwość korzystania z niegraniczonych zasobów informacji
  • Poszerzenie własnych horyzontów, umożliwienie spojrzenia na własną branżę z innej perspektywy i poznawania rozwiązań stosowanych przez specjalistów w innych krajach
  • Monitorowanie konkurencji zagranicznej

Kurs technicznego języka angielskiego to także dogodne rozwiązanie dla osób prywatnych zainteresowanych własnym rozwojem zawodowym, podnoszeniem swoich kwalifikacji oraz zwiększaniem swojej atrakcyjności na rynku pracy. Dedykowany jest on specjalistom, inżynierom oraz pracownikom przemysłu, którzy wiążą swoją przyszłość z pracą w kraju jak i za granicą. Nasze nowatorskie podejście do prowadzenia zajeć daje możliwość wyprofilowania programu i modelu językowej edukacji, tak aby była ona dostosowana zarówno do potrzeb poszczególnych przedsiębiorstw oraz instytucji, jak i też – branż, dziedzin gospodarki czy specjalności zawodowej zainteresowanych.